8/A'nın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8/A'nın Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SİTEMİZDE REP,POİNT SİSTEMİ VE CHATBOX VARDIR!!SİTEYİ ÜYE OLMADAN GÖREMEZSİNİZ.İYİ EĞLENCELER!!!!!

Harry Potter vs Melez Prens

2 posters
YazarMesaj
asilkanbuke

asilkanbuke

Harry Potter vs Melez Prens Empty
MesajKonu: Harry Potter vs Melez Prens   Harry Potter vs Melez Prens EmptyPerş. Ekim 29, 2009 4:37 pm

Film Kalitesi : 7.6 (imdb)
Yapım: 2009 ~ ABD, İngiltere
Tür: 3 Boyutlu, Fantastik, Gizem, Macera, Romantik
Yönetmen: David Yates
Film Hakkında : Hogwarts artık eskisi gibi güvenilir bir liman değildir. Voldemort ise Muggle ve büyücüler dünyasındaki kıskacı dahada daraltmaktadır. Hartty tehlikenin çok yakınında olduğunundan süphelenir. Hary ve Dumbledore savaşın yaklaştığını bilmektedirler ve Voldemort’un savunma hattını kırma yolunu ararlar. Devamını izleyip görelim.

http://www.fullizle.org/harry-potter-ve-melez-prens-full-izle.fullindirizle.html
wolfcastle

wolfcastle

MesajKonu: Geri: Harry Potter vs Melez Prens   Harry Potter vs Melez Prens EmptyPerş. Ekim 29, 2009 11:59 pm

Harry Potter hakkında ayrıntılı bilgiler için bana soru sorabilirsiniz ya da pm atabilirsiniz!
asilkanbuke

asilkanbuke

MesajKonu: Geri: Harry Potter vs Melez Prens   Harry Potter vs Melez Prens EmptyC.tesi Ekim 31, 2009 9:29 pm

Sanamı burda ben duruken çok ayıp .... lol! king

Harry Potter vs Melez Prens
1 sayfadaki 1 sayfası